Zbudujmy razem bazę danych

Wielu producentów i dystrybutorów nie udostępnia szczegółowych schematów budowy swoich narzędzi, przez co dostęp do części zamiennych jest utrudniony.

Sprzedawcy zapominają  również o tym, że po okresie gwarancji sprzęt jest nadal używany a materiały eksploatacyjne  takie jak szczotki węglowe czy łożyska zużywają się. Dotyczy to najczęściej maszyn o niskiej cenie i słabszych parametrach.

Po okresie gwarancji klient pozostawiony jest sam sobie.

Ale czy tak musi być?

W 2015 roku kiedy kupiłem znany w Częstochowie punkt sprzedaży i napraw elektronarzędzi postanowiłem zmienić podejście.

Zbudowałem dość sporą bazę danych w której występują najczęściej stosowane w elektronarzędziach szczotki węglowe. Podałem w niej ich wymiary oraz zastosowanie.

Niestety ilość producentów i marek elektronarzędzi na naszym rynku jest tak ogromna, że nie jestem w stanie wypisać wszystkich modeli  do których dana szczotka pasuje. W związku z tym zwracam się do Państwa o pomoc w uzupełnianiu i aktualizowaniu w/w bazy. 

Wystarczy tylko po znalezieniu określonej szczotki napisać do mnie maila z modelem i nazwą producenta narzędzia do którego szczotka ta ma zastosowanie . Mój adres pawel@szczotki-weglowe.pl

W zamian za tą informację otrzymają Państwo specjalny kod rabatowy uprawniający do zniżki na zakupy w tym sklepie internetowym.

Kod jest ważny przez 3 miesiące i można go wpisywać przy każdym dokonywanym zamówieniu.

Zapraszam wszystkich do współpracy.